Białka Tatrzańska noclegi jest jedną z najpiękniejszych wsi w województwie małopolskim, przede wszystkim na jej dogodną lokalizację pośród naszych wspaniałych gór Białka Tatrzańska cieszy się ogromnym powodzenie wśród turystów chcących cieszyć się cisza, spokojem i rozkoszować się przepięknymi widokami, które rozpościerają się w Białce Tatrzańskiej. Duże znaczenie dla rozwoju Białki Tatrzańskiej miało powstanie Termy Bania.

Terma Bania jest to wodny park rozrywki z kompleksem basenów termalnych położony w Białce Tatrzańskiej, gdzie woda charakteryzuje się zróżnicowanym składem fizykochemicznym. Woda ta zawiera: krzemionkę, siarczki, magnez, żelazo, wapń i potas. Terma Bania została podzielona na trzy strefy ze względu na różne zapotrzebowanie gości obiektu. Każda ze stref posiada masaże wodne, basen zewnętrzny jak i wewnętrzny.

Rewelacyjne warunki dla narciarzy pensjonaty w Białce Tatrzańskiej zapewnia ogromny ośrodek narciarski, powstały z połączenia wyciągiem orczykowym trzech ośrodków: Kotelnicy, Kaniówki i Banii.

Bania Ski&Fun w Białce Tatrzańskiej to idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi, gdzie możemy zacząć swoją przygodę z nartami lub deską snowboardową. Dla najmłodszych nauka może rozpocząć się na snowtubingu, czyli oponkach lub specjalnym wyciągu taśmowy.

Stacja Narciarska Kaniówka jest to kompleks w Białce Tatrzańskiej z 5 wyciągami narciarskimi. Jest częścią największego na Podhalu kompleksu narciarskiego Kotelnica Białczańska. Stacja Kaniówka dysponuje trasami i wyciągami zarówno dla doświadczonych narciarzy jak i dla początkujących.

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białaczańska, jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Kotelnica posiada świetną lokalizację, w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Jest doskonałym wyborem zarówno dla tych którzy dopiero uczą się jeździć na nartach czy snowboardzie, jak i dla zaawansowanych pasjonatów tych sportów.