Wweź udział w tanecznym show, które wciągnie Cię w wir tańca. Klubowe rytmy czekają na Ciebie podczas magicznego sylwestra w Termach Bukovina!
Termy Bukovina jest to kompleks basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Kompleks położony jest blisko Tatrzańskiego Parku Narodowego. Temperatura wody w basenach waha się w zależności od potrzeb w danym basenie w granicach 28–36 °C.

Sylwestrowa Noc Basenów w Termach Bukovina to 5 godzin świetnej zabawy, będzie to wyjątkowa i niezapomniana impreza. Czeka na Was zabawa w wodzie termalnej, profesjonalne nagłośnienia i spektakularny pokaz fajerwerków. Nie zabraknie również atrakcji takich jak: wyrzutnie ognia i CO2, scena na wodzie, pokazy tańca, efektowne projekcje na ekranach LED oraz liczne konkursy z nagrodami. Atrakcją wieczoru będzie Ania Filipowska, akrobatka, finalistka programu Mam Talent, dla której grawitacja nie istnieje. Będzie to niezapomniane widowisko! Dla najmłodszych strefa dziecięca

W Sylwestrową Noc Basenów w Termach Bukovina o szampańską atmosferę oraz humor zadba Irek Jakubek. W programie niezapomniany występ akrobatki Ani Filipowskiej. Zasmakujesz również gorących i zimnych daniach z menu, które szef kuchni skomponował specjalnie na tę noc,

Sylwestrowa Noc Basenów – Termy Bukowina program 2021
21:00 – start imprezy
O północy kieliszek wina musującego
Pokaz fajerwerków
02:00 – zakończenie sylwestra
Konkursy z nagrodami – nagroda główna: pobyt dla 2 osób w Hotelu BUKOVINA

Cennik biletów na imprezę sylwestrową
Bilet normalny – 219 zł
Bilet ulgowy (dzieci do 13 r.ż.) – 119 zł
Bilet VIP z nielimitowanym wstępem do strefy saun, z szlafrokiem, ręcznikiem i zestawem kosmetyków – 279 zł
Bufet ciepły i zimny oraz napoje – dodatkowo płatne
Wejście do strefy saun dodatkowo płatne,
W termach obowiązuje strój kąpielowy oraz klapki oraz ręcznik.

Zapraszamy na tą wyjątkową imprezę w Bukowinie Tatrzańskiej, jedyną taką w Europie, gdzie zobaczymy pokazy świateł, laserów, barwnych projekcji na ledowych ekranach, akrobacji, w rytm najnowych przebojów.

W tą wyjątkową noc – Termy BUKOVINA, staną się jeszcze bardziej gorące! A to wszystko za sprawą niesamowitych atrakcji, jakie największy kompleks basenów termalnych w Polsce przygotował . Dzięki dekoracjom, gorącym rytmom i szalonej, zabawie każdy w tę noc będzie się mógł poczuć jak w tropikach.

Na świętujących Sylwestra w Termach czeka też wiele konkursów oraz zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Wszyscy będą mieli lub spróbować swoich sił w wyścigu na tratwach, poćwiczyć wodną sambę czy z dmuchanymi palmami. Fajerweki na tle wspaniałej panoramy Tatr oglądane to naprawdę niezapomniane przeżycie.

Na wszystkich czeka „welcome drink” w postaci ponczu, do wyboru dwa różne zestawy gorących posiłków, deser oraz kieliszek szampana o północy.

Program Sylwestrowy:

22:00-1:30
• Niezapomniane show latino
• Nauka wodnego tańca
• Konkursy i zawody
• Wyścigi na tratwie i z dmuchanymi palmami
• Konkurs drużynowego sylwestrowego tańca lationo
• Występ wokalny
• Pokaz noworoczn

Bilet VIP z nielimitowanym wstępem do strefy saun, z szlafrokiem, ręcznikiem i zestawem kosmetyków – 279 zł

Terma Bukowina Tatrzańska
ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska
Tel: 18 202 00 70