Władysławowo to najpopularniejszy kierunek na wakacej nad morze. Miejscowość w sezonie letnim cieszy się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi. Doskonała baza noclegowa, liczne atrakcje, ciekawe imprezy czy zabytki Władysławowa i okolic przyciągają na wypoczynek. Przedstawiamy najciekawsze atrakcje, jakie należy zobaczyć wybierając noclegi we Władysławowie:

  1. Muzeum Figur Woskowy – będziemy mieli okazję spotkać i zrobić sobie zdjęcie z wieloma znanymi ludźmi. Zobaczymy tu prezeydentów m. in. Dolalda Trumpa czy Władimira Putina; Jasia Fasolę, Lady Gagę, Katy Parry, znanych z produkcji Hollywood np. Bruce Willis czy znani ze świata sportu jak Robert Lewandowski. Muzeum mieści się przy ulicy Hallera 1. Godziny otwarcia w sezonie letnim : codziennie 10-21.
  2. Ocean Park czyli miejsce rozrywki dla osób w każdym wieku. Możemy się tu poczuć jak na dnie oceanu, dzięki olbrzymim rekinom czy orkom znajdujacych się na terenie parku. Te morskie okazy zostały wykonane w skali 1:1, najciekawszym i największym jest 34 metrowy płetwal błękitny. Park obejmuje aż 20 ha ścieżek pełnych atrakcji m. in. wodospad, Żywe rekiny i ryby tropikalne, wioska rybacka, mini plaża, salon gier, ryby rzeźbione z drewna, lego chatka. Tą atrakcje znajdziecie na ul. Żwirowej 13.
  3. Hallerówka Centrum Pamięci Generała Hallera znajduje się w zabytkowym obiekcie, to drewniana willa wybudowana w 1922 r. należała do gen. Józefa Hallera. W otoczeniu „Hallerówki” znajduje się pomnik gen. Józefa Hallera, którego odsłonięcie miało miejsce w 1995 roku. Zapraszamy na ul. Morską 6.
  4. Dom Rybaka i Wieża Widokowa, choć w tym budynku znajduje się jeszcze Motylarnia i Magiczny Zawrót Głowy. Wszystkie te atrakcje można zwiedzić w ciągu jednego dnia, w każdej poczujecie wyjątkowy klimat i poznacie wiele ciekawostek. Należy udać się na ul. Gen. Hallera 19.
  5. Aleja Gwiazd Sportu i Korona Himalajów. Ciekawostką jest, że co roku w Alei Gwiazd honorowani są nowi sportowcy, którzy w spsób szczególny zasłużyli się dla sportu. Jakie gwiazdy tam spotkamy? Między innymi: Hubert Wagner, Jerzy Kulej, Irena Szewińska, Stanisław Marusarz, Sylwia Gruchała. Z kolei Korona Himalajów znajduje się przy Alei Gwiazd Sportu, jest to sześć skalnych płyt, które symbolizują 6 ośmiotysięczników, które zdobyli Polacy. Na każdej płycie co roku będą pojawiać się mosiężne tablice z informacją, kto i kiedy zdobył dany szczyt.
  6. LunaPark Sowiński to park rozrywki i zabawy zlokalizowany na ul. Gen. Hallera. Największą popularnością cieszy się młyńskie koło, które stanowi punkt widokowy na całe Władysławowo. W ofercie znalazło się wiele atrakcji zarówno dla starszych i odważnych użytkowników jak i dla rodzin z dziećmi, takich jak zamek grozy, zamek Azteków, pałac śmiechu. Atrakcji jest bardzo dużo, także wizytę w Luna Parku najlepiej należy rozłożyć na dwa dni.
  7. Tor Kartingowy jest doskonałym miejscem dla miłośników sportów ekstremalnych. Tor ma 350 metrów długości i 8-9 metrów szerokości, wyposażony jest w wyprofilowane zakręty i żwirowe pułapki. Ponadto dysponuje gokartami o różnej mocy silnika przystosowanymi zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Decydująć się na noclegi nad morzem warto wybrać Władysławowo. Przedstawione atrakcje to tylko kilka propozycji, jest ich zdecydowanie więcej. Są piękne plaże strzeżone przez ratowników, ścieżki rowerowe i wiele, wiele więcej. Przyjedź i przekonaj sięsam.