Jurata to osada nadmorska w Polsce, w woj. pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Jastarnia. Dawniej część miasta Jastarnia, położona na Mierzei Helskiej, nad Morzem Bałtyckim. Kurort wypoczynkowy z letnim kąpieliskiem morskim. Park linowy „Ju-huu!!!” znajduje się w Juracie i to jedna z atrakcji przeznaczona dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń i adrenaliny.

Park jest idealnym sposobem na aktywne spędzenie wolnego czasu w naturalnym środowisku. Obiekt tworzą specjalnie przygotowane systemy linowe rozwieszone na drzewach na wysokościach od 5 do 8 metrów. Powietrzna 150 metrowa trasa składa się z przeszkód o różnym stopniu trudności, dzięki czemu wspinaczka w parku linowym to wypoczynek dostępny dla każdego. Park linowy to wspaniała zabawa dla całej rodziny: dzieci, młodzieży i dorosłych.

Atrakcje parku to mosty, kładki, liany, huśtawki i wiele innych tego typu obiektów które zapewnią niezapomniane atrakcje. Park Linowy Ju-huu!!! to super zabawa dla każdego, jedynym kryterium jest wzrost powyżej 130 cm oraz posiadanie obuwia sportowego. Nie ma limitu wiekowego. Osoby niepełnoletnie mogą przejść Park tylko za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów. Molo w Juracie to jedna z ważniejszych atrakcji w miejscowości. W pełni drewniane, stanowi doskonały punkt widokowy do podziwiania nadmorskich widoków. Znajduje się na Zatoce Puckiej. Każdego roku stanowi miejsce spacerów i wypoczynku rodzin z dziećmi, grup znajomych. Panuje tu wspaniały klimat, dzięki czemu miejsce przyciąga liczne rzesze turystów.