Park Zdrojowy w Kudowie, który jest sercem naszego miasta, a dzieci w nim mogą biegać bez trzymania się za ręce z rodzicami ponieważ jest bezpieczny. W parku jest plac zabaw dla młodszych dzieci, a w samym środku parku znajdziemy wiele innych atrakcji np. pociąg Balbinka. Mamy sporo kawiarni z tarasami czy też budki z lodami. Idąc z parku można wejść na Górę Parkową, która doprowadzi nas do Altanki Miłości, z której możemy podziwiać panoramę Kudowy. Dla naszych starszych pociech, ale również dla dorosłych mamy ścieżkę zdrowia, gdzie są kółka akrobatyczne, równoważnie, ławkę do ćwiczeń czy ściankę spinaczkową oraz wiele innych.

Park Linowy to wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci jaki dorośli mogą świetnie spędzić czas na świeżym powietrzu i przy tym dobrze się bawić. Na terenie parku znajdują się trzy trasy o różnym stopniu trudności także każdy znajdzie coś dla siebie. Park dzieli się na trasę niską, na której mogą bawić się dzieci od 110 cm wzrostu. Dorośli i młodzież potrzebujący większych wrażeń poczują się dobrze na trasie średniej lub wysokiej, gdzie 500 metrów lin zapewni Wam cudowną przygodę i dużo śmiechu.

Szlak Ginących Zawodów to miejsce, gdzie można zobaczyć pokaz garncarstwa, zwierzyniec, wiatrak, kuznie i chatkę robótek ręcznych. W domu chleba można zakupić wiejski chleb ze smalcem, który zdobył liczne nagrody. 

Muzeum Zabawek to świetnie miejsce dla osób, które chcą wrócić do dzieciństwa lub pokazać swoim dzieciom czym się kiedyś bawił lub czym się bawiły nasi pradziadkowie. To naprawdę nie zwykłe miejsce, gdzie poznasz historię z innej perspektywy oraz od niedawna w cenie biletu jest możliwość zrobienia własnej zabawki.

Capitalna Zabawa to idealne miejsce rozrywki, a nasze sale zostały stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzinach. Posiadamy trzy poziomy, które zapewnią Waszym dzieciom świetną zabawę oraz do Waszej dyspozycji oddajemy kawiarnię, gdzie można zjeść ciacho czy też napić się pysznej kawki.

Basen Aquapark to obiekt zlokalizowany w centrum uzdrowiska i jest to jedyny w regionie, który może się poszczycić wodą solankową, która nie jest chlorowana! Poza pełnowymiarowym basenem pływackim do Państwa dyspozycji udostępniamy brodzik dla dzieci, 92-metrową zjeżdżalnię, jacuzzi, basen rekreacyjny z masażami, gejzerami i sztuczną rzeką oraz kręgielnię z dwoma torami.

Doskonałe walory przyrodnicze , przepiękny park zdrojowy, bliskość przepięknych Gór Stołowych, malownicze szlaki rowerowe i turystyczne sprawiają, że Kudowa Zdrój noclegi jest oblegana przez turystów z Polski jak i zagranicy.