Kościelisko noclegi to popularna wieś turystyczna w województwie małopolskim, leżąca na Pogórzu Gubałowskim i w Rowie Kościeliskim, w pobliżu Zakopanego. Kościelisko to jeden z najwyżej położonych i najpiękniejszych obszarów w Polsce. To świetna baza wypadowa na Podhale i Tatry, umożliwiająca skorzystanie z atrakcji stolicy polskiego narciarstwa.
Bardzo dużą popularnością w regionie cieszy się Dolina Kościeliska, szczególnie oblegana w sezonie. Tworzą ją skały i krystaliczne i osadowe o niesamowitych kształtach, strome ściany i jaskinie. Dolina Kościeliska jest jedną z najpiękniejszych dolin w Tatrach. Leży na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, ma 9 km długości, a w obwodzie ok. 27 km. Dolina Kościeliska jest idealnym miejscem na spacery całą rodziną. Przez Dolinę Kościeliską przechodzi wiele szlaków turystycznych. W Dolinie Kościeliskiej znajdują się liczne jaskinie, w tym kilka udostępnionych turystycznie. Kościelisko pensjonaty oferuje niesamowite widoki na Tatry, a także dostęp do atrakcji zimowej stolicy kraju, Zakopanego, od której jest oddalona tylko 5 kilometrów. Wielkim atutem Kościeliska jest niewielka odległość od Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Kościelisko dla aktywnych:
Nordic walking
Nordic walking można uprawiać w każdym miejscu w Kościelisku. Szlaki turystyczne są do tej formy aktywności wręcz idealne.
Trasy Rowerowe
Od wiosny do jesieni na amatorów rowerów czekają piękne trasy rowerowe o różnym stopniu trudności, w tym również ekstremalne.
Siłownie Zewnętrzne
W Kościelisku są dostępne dwie siłownie zewnętrzne wieloma urządzeniami do ćwiczeń.
Psie Zaprzęgi i Dogtrekking
W Gminie Kościelisko istnieje kilka możliwości skorzystania z psiego zaprzęgu. Są dąstępne krótkie przejażdżki po specjalnie wyznaczonej trasie, które są idealne dla dzieci oraz dłuższe z możliwością powożenia. W ofercie jest też ognisko z psimi zaprzęgami.
Quady i Skutery Śnieżne
Jazda na quadach w Kościelisku to nie tylko możliwość podziwiania malowniczych krajobrazów lecz również świetna rozrywka pełna adrenaliny.