Wrzesień na Podhalu to miesiąc pełen ciekawych atrakcji i wyjątkowych okazji. Warto skorzystać z jesiennych promocji.

Na pewno słyszeliście, że jesień w górach, a szczególnie w Tatrach jest magiczna. To dobra okazja, aby się o tym przekonać. Dla wszystkich lubiących ciszę, mieniące się różnymi kolorami góry, lasy i brak tłoków na szlakach.

Jesienią wybierz nielimitowany relaks w Termie Bania w miejscowości Białka Tatrzańska. Skorzystaj z promocyjnych biletów ze zniżką nawet do -25%. Ciesz się pięknymi widokami wprost z basenów termalnych! W Strefie Zabawy zlokalizowano: baseny wewnętrzne i zewnętrzne napełnione wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C, całoroczne zjeżdżalnie, karuzele wodne, armatki i kaskady, grotę z gejzerem, basen ze sztuczną falą, strefy dla dzieci, wodospad, ławeczki do masażu, jacuzzi napełnione surową, siarkową. Strefa Relaksu to królestwo harmonii i odprężenia. Szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery, stacje masażu dennego i bocznego, leżanki wodno-powietrzne,armatki i kaskady wodne, bicze wodne, jacuzzi, przeciwprądy, zewnętrzny bar wodny oraz sauny. Dla Gości odwiedzających Saunarium przygotowano: Saunę Fińską, Łaźnię Parową, Grotę Kamienną, Saunę Starą Góralską oraz Ruską Banię. W tej strefie znajdują się również: basen z wodą chłodzącą do pływania, tężnia solankowa, basen relaksacyjny, pokój relaksu z koloroterapią, basen z masażem stóp, beczka do schładzania. Noclegi blisko term Białka Tatrzańska znajdziemy w mocno obniżonych cenach.

Jeszcze WIĘCEJ wrażeń znajdziemy w Termach Bukovina ! Postaw na zdrowie, relaks i zabawę w wodach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej wprost z Wysokiego Wierchu i… poddaj się niezapomnianym atrakcjom w otoczeniu Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Chochołowskie Termy to największe termy w Polsce. Wody termalne bogate są w wiele mikroskładników, które gwarantują przypływ sił witalnych i pełną regenerację organizmu. Oprócz basenów i jacuzzi z wodą termalną oraz strefy lecznicze z wodą siarczkową i solankową.

Termy Szaflary to obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy z basenami termalnymi i apartamentami. Do dyspozycji baseny wypełnione wodą termalną oraz liczne przyrządy do hydromasażu takie jak bicze wodne, ławki do masażujeżykigejzery, urządzenia do masażu karku i części barkowej szerokimi i wąskimi strumieniami wody. Noclegi blisko Termy Szaflary to idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi. Dla dzieci przygotowano brodzik wraz ze zjeżdżalnią Słonikiem.

Gorący Potok to kompleks basenów zewnętrznych z naturalną, surową wodą siarkową. Dla gości udostępnionych jest 21 niecek basenowych. Dostępne są fontanny, zjeżdżalnie, masaże wodne i gejzery, park linowy i ścianka wspinaczkowa oraz strefa dziecięca. Baseny napełnione są siarkową wodą termalną o temperaturze 34-40°C, dlatego nawet w jesienno zimowe dni można doświadczyć wspaniałego relaksu.

Doskonałą alternatywą dla wypoczynku jesiennego jest Aqua Parku Zakopane. Usytuowany na zewnątrz basen termalny to wspaniałe miejsce relaksu z widokiem na Giewont. Temperatura wody wynosi aż 32oC. Daje to możliwość zabawy na świeżym powietrzu nawet wówczas, gdy temperatura na zewnątrz jest minusowa. Skład chemiczny wody (wapń, sód, siarka, magnez, potas i krzem) decyduje o jej leczniczych właściwościach. Kąpiele mają pozytywny wpływ na zwalczanie dolegliwości reumatycznych, narządów ruchu, skóry, a ponadto poprawiają ukrwienie i obniżają ciśnienie krwi. Noclegi w Zakopanem jesienią są bardzo atrakcyjne cenowo.