Bieszczady to pasmo górskie na południowo-wschodnim krańcu Polski, stanowiące część Karpat Wschodnich. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, malowniczymi dolinami, pasmami górskimi i lasami.

Jezioro Solińskie to sztuczne zbiornik wodny położony na rzece San, którego powierzchnia wynosi około 22 km². Jezioro to jest popularnym miejscem turystycznym ze względu na piękne krajobrazy i możliwości uprawiania różnych form turystyki, w tym wędkarstwa, żeglarstwa, kajakarstwa oraz nurkowania.

Solina to miejscowość położona nad Jeziorem Solińskim, będąca jednym z największych ośrodków turystycznych Bieszczad. Znajdują się tu liczne atrakcje turystyczne, takie jak park linowy, wypożyczalnie sprzętu wodnego, malownicze plaże oraz liczne trasy piesze i rowerowe.

Polańczyk to kolejna popularna miejscowość turystyczna w Bieszczadach, położona nad Jeziorem Solińskim. Znajduje się tu wiele atrakcji, takich jak wypożyczalnie sprzętu wodnego, kąpieliska, parki linowe, karczmy i restauracje.

Zagroda Żubrów w Mucznem to miejsce, w którym można zobaczyć te olbrzymie, dzikie zwierzęta na żywo. Jest to idealna atrakcja dla miłośników przyrody i fotografii.

Ciuchcia Bieszczadzka to atrakcja turystyczna, która oferuje wycieczki po Bieszczadach na pokładzie historycznej ciuchci z XIX wieku. Podczas wycieczki można podziwiać piękne krajobrazy i odwiedzać liczne atrakcje turystyczne.

Drezyny to kolejna ciekawa atrakcja turystyczna, która oferuje wycieczki po torach kolejowych Bieszczad. Drezyny to lekki pojazd, który porusza się po torach kolejowych i umożliwia podziwianie pięknych krajobrazów.

Tarnica to najwyższy szczyt Bieszczad, który wznosi się na wysokość 1346 m n.p.m. Na szczycie Tarnicy znajduje się wieża widokowa, z której można podziwiać malownicze krajobrazy.

Połonina Wetlińska to jedna z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych połonin w Bieszczadach, z pięknymi widokami na okoliczne szczyty i doliny.

Caryńska to kolejna połonina w Bieszczadach, która charakteryzuje się pięknymi krajobrazami